فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

ادامه مذاکرات وزارتین علوم و بهداشت

ادامه مذاکرات وزارتین علوم و بهداشت

ادامه مذاکرات وزارتین علوم و بهداشت بر سر رشته های مشترک

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: هنوز در باره هیچ یک از رشته‌های مشترک بین دو وزارتخانه علوم و بهداشت به تفاهم نرسیده ایم. اختلاف‌نظرها همچنان وجود دارد و رسیدن به نتیجه نهایی در این باره  امری زمان‌بر است.

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر  با اعلام این مطلب به تشریح آخرین وضعیت رشته‌های مشترک بین دو وزارتخانه علوم و بهداشت اشاره نمود و افزود: وضعیت رشته‌های مشترک بین دو وزارتخانه در دست بررسی می باشدتاکنون نیز پیرامون موضوع بحث‌های زیادی انجام  گرفته اما هنوز در مورد هیچ رشته‌ای به نتیجه‌ای مشخص نرسیده‌ایم و اختلاف‌نظرها همچنان وجود دارد.

وی در ادامه تصریح نمود: اختلاف‌نظر در مورد مباحث مختلف بخصوص در مورد رشته‌های مشترک بین دو وزارتخانه علوم و بهداشت در بین جامعه دانشگاهی امری کاملا طبیعی است و ما باید در قالب قانون و دستورالعملی که تدوین نموده ایم و به امضای هر دو وزیر (علوم و بهداشت) نیز رسیده‌است عمل نماییم. در این بین رشته‌هایی که روی آن ها اختلاف‌نظر وجود دارد عمدتاً بین‌رشته‌ای می باشند.

معاون آموزشی وزیر علوم در پایان خاطرنشان نمود: موضوع تعیین‌تکلیف رشته‌های مشترک بین دو وزارت علوم و بهداشت کاملا جدی پیگیری می‌شود و کمیته‌ای نیز در این زمینه تشکیل شده است اما به نتیجه رسیدن آن امری زمان‌بر است.

مذاکرات وزارتین

چاپ مقاله دانا پژوه    /  دانا پژوه   /    رساله دکتری   /  ازمون دکتری

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.