فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
استخراج کتاب از پایان نامه

استخراج کتاب از پایان نامه

شما در هر زمینه ای که فعالیت کنید،هنرمند،دانشجو،استاد و… چاپ کتاب برایتان امتیاز و اعتبار است.چاپ کتاب در زمینه شغلیتان باعث موفقیت بیشتر و روزافزونتان میشود.

و همچنین فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا و اساتید دانشگاه ها و استاد یاران محترم میدانند که برای تقویت روزمه دکتری ،تبدیل پایان نامه مقاله و یا جزوه درسی به کتاب و چاپ کتاب امری لازم و بدیهیست . زیرا :

چاپ کتاب و ترجمه آن در رزومه تحصیلی دارای۲۰ نمره در مصاحبه دکتری است و همچنین هر مقاله ای اس ای حداکثر ۷ نمره وهر مقاله علمی پژوهشی ۵نمره و مقاله علمی ترویجی ۲امتیاز دارند

سفارش چاپ کتاب روند کامل چاپ کتاب :

بعد از اینکه نویسنده کتاب را اماده کرد ، کتاب تایپ، صفحه ارایی و حروف چینی میشود خانه کتاب، برای اخذ شابک (شابک یک کد ۱۳رقمی بین اللملی است که شامل کلیه مشخصات کتاب است .) فرستاده میشود .

بعد از آن به کتابخانه ملی برای صادر شدن فیفا یا همان شناسنامه کتاب ارسال میگردد تا بعد از آن مجوز برای چاپ کتاب صادر شود.

پس از این مراحل، کتاب برای چاپ آماده است ناشر ان را برای چاپ و لیتوگرافی و صحافی میفرستد. و کتاب بعد از آن آماده است.این پروسه با توجه به موضوع و شرایط و زمان کتاب تا ۴ماه هم ممکن است ادامه داشته باشد.

مراحل ترجمه و نشر کتاب

تلاش موسسه آموزشی دانا پژوه این است تا با ارائه خدمات متنوع در حوزه چاپ و نشر کتاب های علمی تمامی خدمات مورد نیاز محققین را برطرف نماید و فضایی ایجاد نماید تا علاقه مندان به چاپ کتاب های علمی بتوانند از تخصص و تجربه متخصصین در تالیفات خود کمال بهره را ببرند.

چاپ کتاب

برای سفارش چاپ کتاب ، اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید . متخصصین ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

تهیه و تنظیم  مقاله علمی و پژوهشی و استخراج کتاب از پایان نامه و  استخراج مقاله  جهت چاپ در ژورنالهای علمی حایز اهمیت  است زیرا که پژوهشگران و اعضای هیئت علمی می توانند با سرعت بیشتری به ارتقای  رتبه علمی  دست پیدا کنند.

این دسته از ژورنال ها بر مبنای اصول پایه، باید از یک پروژه تحقیقاتی استخراج شده  و به تولید علمی حتی به میزان اندک  منجر شوند ،درنتیجه نوعی نوآوری  علمی دراین گونه مقالات روی می دهد و بواسطه  صاحبنظران مورد قضاوت و ارزیابی  واقع می شود و پس از پذیرش، در ژورنالهای  معتبر علمی پژوهشی  داخل یا خارج از کشور  منتشر می شوند .

طبق آیین نامه های پژوهشی دانشگاه ها، دانشجویان کارشناسی ارشد که بعد از اتمام پایان نامه خود باید از پایان نامه خود گزارشی در قالب استاندارد یک مقاله تهیه کنند. نمره ی مقاله از ۵ تا ۲نمره متغیر است.  و همچنین نمره ای که به مقاله تعلق میگیرد بستگی   INDEX  مقاله و ژورنال هایی که مقاله در آن پذیرش شده و  به چاپ رسیده است ، دارد .

چاپ مقاله در مجله های علمی پژوهشی ایندکس شده در  ISI  و مجلات معتبر در ایندکس های ISC ، SCOPUS و اندکس های معتبر از نمره ی بالاتری در دفاع پایان نامه برخوردار است .

برای دانشجویان دکتری شرایط پژوهش و نگارش مقاله متفاوت می باشد، بدین صورت که این دنشجویان عزیز می بایستی مقالاتی حداقل پذیرش شده از ژورنال های مورد تایید مرتبط با پایان نامه، جهت دریافت مجوز دفاع ارائه کنند.

استخراج کتاب از پایان نامه جهت سفارش استخراج کتاب از پایان نامه فرم زیر را پر کنید.

 

نام شما و نام خانوادگی

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره تماس

تلفن ثابت

رشته تحصیلی-گرایش

نوع مقاله درخواستی

روش آشنایی با سایت

توضیحات

ارسال فایل