فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

اکسپت مقاله

اکسپت مقاله (  Accept article)

اکسپت مقاله به معنای پذیرفته شدن مقاله شما در ژورنال مورد نظر می باشد.

دانشجویان و اساتید گرامی برای اکسپت مقاله خود در یک ژورنال معتبر کافیست آن را برای ما ارسال نمایید. بعد از ارسال مقاله توسط شما ، مقاله توسط کارشناسان ما بررسی میشود و بعد از آن در کمترین زمان در ژورنال معتبر مربوط به موضوع مقاله برای اکسپت ارسال میشود.

در این میان ممکن است مقاله شما کامل نباشد ، کارشناسان و متخصصان ویراستاری مقاله در موسسه آموزشی پژوهشی دانا پژوه آماده همکاری با شما در ویراستاری دقیق مقاله شما میباشد.

بدون شک اکسپت مقاله و چاپ مقاله ارزش و اهمیت بسیار زیادی در رزومه تحصیلی و شغلی شما دارد .

شاید نتوان به طور دقیق و تضمینی بیان کرد که اکسپت مقاله به طور صد درصد در یک ژورنال انجام میشود. اما موسسه آموزشی پژوهشی دانا پژوه  تضمین میکند که در صورتی که نتواند در مدت زمان مشخص شده برای اکسپت، اکسپت مقاله شما را انجام دهد ، هزینه پرداختی توسط شما را بازگرداند. البته عدم اکسپت مقاله به ندرت اتفاق می افتد.

جهت ارتباط با کارشناسان و مشاوران ما در بخش مشاوره اکسپت و پذیرش مقاله کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت:

نام شما و نام خانوادگی

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره تماس

تلفن ثابت

رشته تحصیلی-گرایش

نوع مقاله درخواستی

روش آشنایی با سایت

توضیحات

ارسال فایل


اکسپت مقاله


ارتباط با موسسه آموزشی پژوهشی دانا پژوه جهت انجام پذیرش و چاپ مقاله و اکسپت مقاله در نمایه های isi , isc , علمی پژوهشی اسکوپوس و…

شماره تماس :

۰۱۷۳۲۵۲۷۰۱۹
۰۹۱۱۶۳۵۶۵۸۱
۰۹۱۹۷۹۱۳۰۷۰

پست الکترونیک :

danapajoh@gmail.com

آدرس :

گرگان- حافظیه- بین عدالت ۴۸ و ۵۰- بالای اغذیه ۴۴۴- ساختمان سپهر- طبقه دوم- واحد شماره ۳

پذیرش مقالهپذیرش مقاله ISIپذیرش مقاله علمی پژوهشیپذیرش و چاپ مقالهپذیرش و چاپ مقاله ISI – پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.