فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
ترجمه تخصصی و فوری

ترجمه تخصصی

آیا می دانستید که مترجم ترجمه تخصصی بایستی علاوه بر دانستن ساختارهای زبان انگلیسی بر اصول نگارش مقالات علمی نیز مسلط باشد؟ درصورتی که می خواهید مقاله خود را در ژورنالهای معتبر انگلیسی زبان انتشار دهید لازم است قبلا آن را بدست گروهی متخصص در ویرایش Native و نگارش ساینتیفیک قرار دهید که علاوه بر تخصص در نگارش علمی دارای اعضای انگلیسی زبان بومی در بین خود باشند.

اغلب مقالات فارسی زبانان بعلت سبک بودن نگارش تخصصی علمی به زبان انگلیسی یا وجود انبوه اشتباهات گرامری ، نقطه گذاری ، ساختارهای عجیب و غریبی که فقط بهنگام ترجمه از فارسی به انگیسی توسط مترجمین فارسی به انگلیسی که بطور مادرزاد انگلیسی زبان نیستند خلق می شود ، درهمان نگاه اول توسط ادیتور ژورنال های انگلیسی زبان مردود می شوند.

بهترین حالت ویرایش یک مقاله علمی حالتی است که جملات نه تنها از نقطه نظر زبان انگلیسی ویرایش شود بلکه قبل از آن جملات با ساختارهای نگارش Scientific جایگزین شوند وگرنه در بهترین حالت ممکن نتیجه آن تولید مقاله ای خواهد بود که ضمن عاری بودن از ایرادات گرامری و نگارشی ، فقط در حد یک مقاله روزنامه ای می باشد و نه مقاله ای برای انتشار در یک ژورنال آکادمیک.

ترجمه تخصصی و فوری

دپارتمان ترجمه داناپژوه، ترجمه مقالات ISI را توسط اساتید دانشگاه و دانشجویان دکترا و نیز ادیتورهایnative انگلیسی‌زبان با سابقه کاری بالا انجام میدهد.

در خدمات ترجمه مقالات ISI هر مقاله تحت نظارت مستقیم یک استاد دانشگاه یا دانشجوی ممتاز دکترا در همان رشته و توسط مترجمین native با سابقه کاری بالا صورت می‌گیرد.

کار پس از ترجمه نیز توسط متخصص همان رشته مورد بازبینی کامل قرار می‌گیرد. با این رویکرد کاملا می‌توان اطمینان داشت که مقاله ترجمه شده هم از موارد نگارشی و گرامری و دستور زبان انگلیسی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و هم از لحاظ عبارات و اصطلاحات تخصصی، به دلیل نظارت مستمر اساتید همان رشته دانشگاهی، بی‌نقص بوده و شرایط مطلوبی خواهد داشت.

گروه مترجمین داناپژوه تاکنون صدها مقاله را در رشته‌های مختلف پزشکی، علوم پایه پزشکی، روانشناسی، علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم اجتماعی و سایر رشته‌های دانشگاهی ترجمه کرده که به چاپ رسیده‌اند. تیم‌های تخصصی ما با پذیرش کار ترجمه هر مقاله تا پایان چاپ مقاله در انجام تمام امور مربوطه از جمله مکاتبات با ژورنال، داوران، پاسخ به داوران و موارد دیگر، با شما همراه هستند. تمام کارهای ترجمه مقالات ما از ۱۰۰% تضمین کیفیت برخوردار هستند. گروه مترجمین داناپژوه در تمام زیرشاخه های علوم پایه: ریاضی ، آمار کاربردی ، زیست ، زمین ، فیزیک ، شیمی

◊ زیرشاخه های حسابداری: حسابداری عمومی ، حسابداری صنعتی ، حسابداری مالی ، حسابداری بانکی ، حسابداری مالیاتی.

◊ زیرشاخه های علوم بانکی: مدیریت بانکی ، حسابداری بانکی.

◊ زیرشاخه های اقتصاد: توسعه و برنامه ریزی ، اقتصاد نظری ، انرژی ، پول و بانکداری ، صنعتی ، بازرگانی اقتصاد.

◊ زیرشاخه های مهندسی صنایع: صنایع و سیستم ها ، مدیریت سیستم و بهره وری ، مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی.

◊ زیرشاخه های مدیریت: جهانگردی و توریسم ، مدیریت مالی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت آموزشی ، مدیریت صنعتی ، فن آوری اطلاعات ، IT ، مدیریت دولتی ، مدیریت شهری ، مدیریت منابع انسانی ، مدیریت کارآفرینی ، تحول ، بحران ، MBA و اجرائی.

و در تمامی رشته های دانشگاهی آماده همکاری با محققین گرامی می باشد.

ترجمه زبان انگلیسی توسط مترجمین مجرب شبکه تخصصی ترجمه به صورت تخصصی و با قیمت مناسب انجام میگیرد.

ترجمه تخصصی و فوری

ترجمه تخصصی مقالات ISI (فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی) در پژوهش های علمی از اهمیت زیادی برخوردار است. بسیاری از محققان، دانشجویان کارشناسی ارشد، دانشجویان دکتری و اساتید علاقه زیادی برای انتشار فعالیت های تحقیقاتی خود از جمله پایان نامه، رساله دکتری، طرح های پژوهشی در قالب مقالات  پژوهشی، مقالات ISI  ، مقالات  ISC، مقالات Scopus  در مجلات معتبر دارند. همچنین بسیاری از افراد که در ابتدای روند پژوهش قرار دارند نیاز به ترجمه مقالات ISI به زبان فارسی دارند.

لطفاً متن مورد نظر جهت ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی شامل مقاله، کتاب، پاورپوینت، بروشور، نامه و غیره  را از طریق فرم زیر ارسال نمایید. فایل ارسالی سریعاً به کارشناس مربوطه ارجاع داده میشود. در وارد نمودن اطلاعات تماس بویژه آدرس ایمیل دقت کنید، چرا که پیش فاکتور و متن ترجمه تخصصی از این طریق به دستتان خواهد رسید.

فرم سفارش ترجمه :

نام شما و نام خانوادگی

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره تماس

تلفن ثابت

رشته تحصیلی-گرایش

نوع مقاله درخواستی

روش آشنایی با سایت

توضیحات

ارسال فایل