فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری ۱۳۹۵دانشگاه آزاد

 ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری ۱۳۹۵دانشگاه آزاد

 ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد هم اکنون از طریق سامانه این دانشگاه آغاز شد.

به گزارش موسسه دانا پژوه : کلیه متقاضیانی  که در آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد  شرکت نموده و دعوت به مصاحبه شده اند، می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org، نسبت به انتخاب حداکثر بیست رشته محل دانشگاهی متناسب با رشته وگرایشی که مصاحبه شده اند، اقدام نمایند.

تذکرات مهم:

  • نظر به محدودیت رشته /محل های ارائه شده در این مرحله به متقاضیان  اکیدا توصیه می شود قبل از تهیه کارت اعتباری از ارائه رشته /محل مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایند.
  • کلیه متقاضیان  حاضر در جلسه مصاحبه هر یک از رشته های آزمون  مقطع دکتری تخصصی سال ۹۵ در صورت ارائه محل دانشگاهی مجری، مجاز به شرکت در این مرحله از تکمیل ظرفیت می باشند.
  • هر داوطلب تنها امکان انتخاب یک رشته را حداکثر در ۲۰ محل دانشگاهی خواهد داشت.
  • داوطلبان بعد  از انتخاب رشته می توانند با مراجعه مجدد به این سامانه و بدون خرید کارت اعتباری مجدد نسبت به ویرایش محل های انتخابی خود اقدام نمایند. در این صورت آخرین ویرایش انجام شده توسط متقاضی ملاک عمل قرار خواهد گرفت و انتخاب رشته قبلی وی فاقد اعتبار خواهد بود.

 ثبت نام تکمیل ظرفیت

موسسه دانا پژوه  /  مشاوره چاپ و پذیرش مقاله

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.