فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
سفارش چاپ کتاب

سفارش چاپ کتاب : شما در هر زمینه ای که فعالیت کنید،هنرمند،دانشجو،استاد و… چاپ کتاب برایتان امتیاز و اعتبار است.چاپ کتاب در زمینه شغلیتان باعث موفقیت بیشتر و روزافزونتان میشود.

سفارش چاپ کتاب

 فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا و اساتیددانشگاه ها و استاد یاران محترم میدانند که برای تقویت روزمه دکتری ،تبدیل پایان نامه مقاله و یا جزوه درسی به کتاب و چاپ کتاب امری لازم و بدیهی است . زیرا :

چاپ کتاب و ترجمه آن در رزومه تحصیلی دارای۲۰ نمره در مصاحبه دکتری است و همچنین هر مقاله ای اس ای حداکثر ۷ نمره وهر مقاله علمی پژوهشی ۵نمره و مقاله علمی ترویجی ۲امتیاز دارند

سفارش چاپ کتاب روند کامل چاپ کتاب :

بعد از اینکه نویسنده کتاب را اماده کرد ،کتاب تایپ، صفحه ارایی و حروف چینی میشود خانه کتاب، برای اخذ شابک (شابک یک کد ۱۳رقمی بین اللملی است که شامل کلیه مشخصات کتاب است .) فرستاده میشود .

بعد از آن به کتابخانه ملی برای صادر شدن فیفا یا همان شناسنامه کتاب ارسال میگردد تا بعد از آن مجوز برای چاپ کتاب صادر شود.

پس از این مراحل، کتاب برای چاپ آماده است ناشر ان را برای چاپ و لیتوگرافی و صحافی میفرستد. و کتاب بعد از آن آماده است.این پروسه با توجه به موضوع و شرایط و زمان کتاب تا ۴ماه هم ممکن است ادامه داشته باشد.

مراحل ترجمه و نشر کتاب

تلاش دانا پژوه این است تا با ارائه خدمات متنوع در حوزه چاپ و نشر کتاب های علمی تمامی خدمات مورد نیاز محققین را برطرف نماید و فضایی ایجاد نماید تا علاقه مندان به چاپ کتاب های علمی بتوانند از تخصص و تجربه متخصصین در تالیفات خود کمال بهره را ببرند.

برای سفارش چاپ کتاب ،اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید . متخصصین ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

نام شما و نام خانوادگی

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره تماس

تلفن ثابت

رشته تحصیلی-گرایش

نوع مقاله درخواستی

روش آشنایی با سایت

توضیحات

ارسال فایل

هزینه چاپ مقاله در مجلات داخلی | لیست مجلات اسکوپوس| چاپ مقاله آی اس آی| چاپ مقاله