فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب
فهرست نشریات ISC مورد تایید وزارت علوم

فهرست نشریات ISC مورد تایید وزارت علوم

با توجه به اینکه در چند سال اخیر ایندکس ISC به عنوان یکی از معیار های مورد پذیرش دانشگاه ها و موسسات در امر پژوهش و نشر تحقیقات و مقالات دانشجویان شناخته می شود، حساسیت بر صدور ایندکس و رتبه بندی نشریات دارای این ایندکس اهمیت بسزایی یافته است. بصورتی که در یک سال اخیر تاکید دانشگاه ها در مقاطع دکتری دانشگاه های آزاد و بعضا در دانشگاه های دولتی در سطوح کارشناسی ارشد بر نشر مقالات دانشجویان در دسته های خاص این دسته از ژورنال ها انجام می شود. در این قسمت دسته های متفاوتی از ژورنال های دارای ایندکس ISC نمایش داده شده است.

۱٫ فهرست نشریات اصلی ISC

در این فهرست کلیه نشریات دارای ایندکس ISC لیست شده می باشند که به راحتی با استفاده از شماره ISSN نشریه مربوطه (شماره هشت رقمی بدون خط فاصله) و یا قسمتی یا کل عنوان نشریه ، براحتی قابل استعلام می باشند.

 

۲٫ آخرین فهرست نشریات لاتین مصوب ISC

این فهرست در واقع مجموعه ای از نشریات لیست شده در فهرست نشریات اصلی ISC می باشند که در در نهمین جلسه شورای راهبری ISC مورخ ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۲، ۱۸۳۵ مورد تصویب قرار گرفته اند.

 

سایر دسته های نشریات مصوب در نهمین ( آخرین ) جلسه شورای راهبری ISC  بصورت زیر فهرست شده اند. که در قالب فایل های excell قابل دانلود می باشند.

۳٫ فهرست نشریات فارسی مصوب ISC

۴٫ فهرست نشریات عربی مصوب ISC

۵٫ فهرست نشریات معتبر فاقد ضریب تاثیر ISC

۶٫ فهرست نشریات معتبر مورد تایید وزارت علوم نمایه شده در ISC

با توجه به اینکه لیست نشریات معتبر مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت تفکیک شده می باشند، بنابر این لیست های تهیه شده در قسمت های ۲ تا ۵ بمنظور استعلام نشریات مورد تایید وزارتین، , و قابل اعتماد تر  می باشند.

فهرست نشریات ISC مورد تایید وزارت علوم