فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

لیست مجلات اسکوپوس

لیست مجلات اسکوپوس

لیست مجلات اسکوپوس : پایگاه استنادی اسکوپوس یکی از بزرگترین پایگاه داده های انتزاعی از چکیده ها و ادبیات مروری از مقالات می باشد که شامل مجموعه ی گسترده ای از نشریات،کتب و مقالات کنفرانسی است.

از طریق محصولات آن بصورت کلی می توان خروجی تحقیقات دانشمندان ، اساتید و دانش پژوهان را حیطه های مختلف علوم،تکنولوژی،بهداشت ،علوم اجتماعی،انسانی و هنروغیره را به صورت ملموسی درک نمود.

لیست مجلات اسکوپوس

چاپ مقاله اسکوپوس در نظام رتبه بندی سایمگو توسط گروه پژوهشی به همین نام در دانشگاه گرانادا در اسپانیا انجام می‌شود که براساس تعداد مقالات علمی موسسات آموزش عالی کشورهای مختلف موجود در پایگاه اسکوپوس آن‌ها راارزیابی و رتبه بندی می‌کند.

به عنوان مثال :شاخه ای از انتشاراتElsevier شامل بیش از ۵۵ میلیون عنوان مقاله،کتاب و غیره در ۲۱۹۱۵ عنوان مجله و کتاب چاپ شده اند که دربرگیرنده بیش از ۵۰۰۰ انتشارات می باشد.

ایندکس اسکوپوس به عنوان پایگاه استنادی معتبر و قابل قبول در سرتا سر دانشگاه های دنیا می باشد. به صورتی که در کشور ما نیز نشریات نمایه شده در این ایندکس دارای اعتبار بالایی نزد دانشگاه ها می باشند. | مشاوره چاپ مقاله

رتبه بندی مجلات پایگاه اسکوپوس

Q1  نشان دهنده این است که مجله جزء ۲۵ درصد صدر یک طبقه یا category  قرار دارد.

Q2 نشان دهنده این است که مجله از لحاظ رتبه جزء طبقه میانی یعنی بین ۲۵ تا ۵۰ درصد یک category  قرار دارد.

Q3 نشان دهنده این است که مجله از لحاظ رتبه جزء طبقه میانه به سمت پایین یعنی بین ۵۰ تا ۷۵ درصد یک category  قرار دارد.

Q4 نشان دهنده این است که مجله از لحاظ رتبه جزء طبقه پایین یعنی جزء ۲۵ درصد انتهایی یک category  قرار دارد.

معمولا در بسیاری از ارزشیابی ها مجلات Q1و Q2 به عنوان مجلات پرامتیاز به شمار می روند و افرادی که قصد پذیرش(Admission یا Apply) از دانشگاه های خارجی را دارند باید در این دسته از مجلات مقالات خود را چاپ نمایند.

برای استفاده از هر یک از خدمات مربوط به مقالات اسکوپوس با شماره های دانا پژوه تماس حاصل نمایید | لیست مجلات اسکوپوس

لیست مجلات اسکوپوس

ارتباط با موسسه آموزشی پژوهشی دانا پژوه جهت انجام پذیرش و چاپ مقاله و اکسپت مقاله در نمایه های isi , isc ,لیست مجلات اسکوپوس و..

شماره تماس :

۰۱۷۳۲۵۲۷۰۱۹
۰۹۱۱۶۳۵۶۵۸۱
۰۹۱۹۷۹۱۳۰۷۰

پست الکترونیک :

danapajoh@gmail.com

 

 
 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.