فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

پذیرش مقاله در پایگاه علمی ساینس‌ دایرکت

پذیرش مقاله در پایگاه علمی ساینس‌ دایرکت

پذیرش مقاله در پایگاه علمی ; پایگاه علمی ساینس دایرکت ( Science Direct ) یکی از محصولات انتشارات الزیور ( Elsevier ) است که دسترسی به بیش از ۳۵۰۰ ژورنال ، ۱۲میلیون و ششصد هزار مقاله علمی تمام متن و ۳۴۰۰۰ کتاب از انتشارات مختلف را فراهم می نماید.
ساینس دایرکت یکی از ۷۹ محصول آنلاینی است که شرکت الزیور در اختیار پژوهشگران و محققین، دانشجویان، اساتید و کلیه علاقه مندان به علم و دانش قرار می دهد. این مجموعه حدود چهار میلیون مقاله علمی با موضوعات بسیار متنوع از سال ۱۹۹۵ تا کنون فراهم کرده است.

اگرچه تمرکز اصلی پایگاه علمی Sciencedirect ( ساینس دایرکت ) بر علوم پایه، فنی و پزشکی می باشد، اما تعداد بسیار زیادی مقاله و ژورنال با موضوعات علوم انسانی و اجتماعی نیز موجود می باشد.بنابر این نام Science Direct تا حدودی گمراه کننده می باشد. به طور کلی ژورنال ها در چهار گروه اصلی طبقه بندی شده اند : علوم فیزیکی و مهندسی، علوم زیستی، بهداشت و سلامت، و علوم اجتماعی و انسانی.

بخش اعظم ژورنال های انتشار یافته در این پایگاه داده توسط موسسه علمی ( تامپسون رویترز ) نمایه گذاری می شود، بنابر این اغلب مقالاتی که از این پایگاه داده دانلود شده است، جزو مقالات isi محسوب می شوند.

به صورت خلاصه مجلات، مقاله های علمی و کتاب های موجود در پایگاه علمی ساینس دایرکت ( Sciencedirect )، حوزه های علمی زیر را تحت پوشش دارد :

? علوم مهندسی: مهندسی شیمی، علوم کامپیوتر، انرژی، علم مواد، ریاضیات، فیزیک و نجوم

? علوم اجتماعی و علوم انسانی: هنر، کسب و کار، مدیریت، حسابداری و اقتصاد، روانشناسی ، علوم اجتماعی

? علوم زیستی: بیوشیمی، ژنتیک و زیست شناسی مولکولی، محیط زیست، ایمونولوژی و میکروب شناسی

? بهداشت و سلامت: علوم دارویی، دامپزشکی، پزشکی و دندانپزشکی

✅ چه کسانی از پایگاه علمی ساینس دایرکت ( ScienceDirect ) بهره می برند:

هدف از اکتشاف و تحقیق پیشبرد یک پروژه خاص یا رسیدن به یک نتیجه جدید برای ارتقا علم باشد، همه اینها وابسته به داشتن منابع مناسب علمی میباشند.  Science Direct به عنوان یک راه حل هوشمندانه با ترکیبی از نشریات ومقالات علوم پایه، فنی و پزشکی به کاربران خود این توانایی را می دهد که در تحقیق، آموزش و مطالعات خود موفق تر و موثرتر باشند.

برای ورود به پایگاه علمی Sciencedirect بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://www.sciencedirect.com/

پذیرش مقاله

 

پذیرش مقاله | چاپ مقاله | اکپست مقاله

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. مدیریت

  با سلام وقت بخیر
  برای چاپ مقاله در ساینس دایرکت مقاله بایستی بسیار قوی بوده و حتما از ترجمه بسیار با کیفیتی برخوردا باشد برای این مورد از سایت مورد نظر مجله رو انتخاب کنید و اقدام به سابمیت نمایید مدن زمان اخذ پذیرش از این مجلات بین ۴ تا ۸ ماه خواهد بود

 2. عبدالحمید دلشاد

  سلام. اگر ممکن است بنده می خواهم در جرنال ساینس دایرکت مقاله چاپ کنم. لطفا شرایط و هزینه آن ارسال فرمایند.
  مقاله اول: شناسایی عوامل تاثیر گذار بر رهبری اثر بخش دانشگاهی
  مقاله دوم: تحلیل شکاف بین وضعیت موجود و مطلوب رهبری اثربخش

  مربوط به رساله دکترا است.
  dr.adelshad@gmail.com

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.