فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

چاپ مقالات علمی

چاپ مقالات علمی :مقالات علمی نشان دهنده ی علاقه ی فرد به انجام کار تحقیقاتی و علمی ومیزان جدیت وی در انجام کار می باشد. تجربه ثابت نموده است که افرادی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند.

به همین دلیل داشتن مقاله ی علمی هم به دانشجویان کارشناسی و هم به دانشجویان کارشناسی ارشد توصیه میشود، اما دانشگاه ها از دانشجویان کارشناسی ارشد انتظار بیشتری برای داشتن مقاله دارند. به همین دلیل چنانچه دانشجوی کارشناسی ارشد هستید و قصد ادامه ی تحصیل در سطح بالاتر را دارید، در چاپ مقالات علمی تلاشی جدی نمایید.

چاپ مقالات علمی

مقالات علمی معمولا در کنفرانس ها و ژورنال ها چاپ می شوند. از نظر اعتبار تمام کنفرانس ها و ژورنال ها یکسان نیستند و کیفیت مقالاتی که در آنها چاپ می شود بسیار متفاوت می باشد.

توجه داشته باشید که وقتی برای ادامه ی تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور اقدام می نمایید، معمولا هیچ شخصی مقالات شما را نخواهد خواند، بلکه تعداد مقالات شما و اعتبار جایی که مقالات شما در آن چاپ شده است، معیار ارزشیابی خواهد بود. بنابراین سعی نماییدکه مقالات خود را به کنفرانسی ها و ژورنال هایی که از نظر کیفی در سطح بالاتری قرار دارند ارسال نمایید.

چاپ مقالات علمی

چاپ مقالات علمی : در دوره کارشناسی نوشتن مقاله برای دانشجویان ضروری نیست اما داشتن آن خیلی مفید است.

نوشتن مقاله مستلزم داشتن طرحی مدون است. در گزارش تحقیق نه تنها باید ارزش های محتوایی را مراعات نمود، بلکه باید از ساختار روشمندی نیز پیروی کرد.

امروزه تحقیقات فراوانی انجام می شود، اما تنها بخش کوچکی از آنها در مقالات منتشر می گردد.یکی از دلایل آن، عدم مهارت محقق در تهیه و تدوین ساختار مقاله علمی است.ساختار مقاله و تهیه گزارشی از یک پژوهش علمی، با توجه به روش به کار گرفته شده در پژوهش، متفاوت است.

روش های استفاده شده در تحقیق

دانشمندان در یک تقسیم بندی کلی، روش های استفاده شده در علوم را به دو دسته تقسیم می کنند. روش های کمی که در آنها از داده های کمی در تحقیق استفاده می شود (تحقیقات میدانی) و روش های کیفی که در آنها از داده های کیفی (تحقیقات کتابخانه ای) استفاده میشود.با توجه به روش اتخاذ شده در تحقیق، با تفاوت هایی بیان می گردد.

به دلیل یکسان بودن هر دو روش در مراحل مقدماتی، و برای پرهیز از تکرار در اینجا مراحل مقدماتی را به صورت مجزا می آوریم.

  • پذیرش مقالات دانشگاهی

  • ویرایش مقاله

  • پرداخت هزینه مقاله

چاپ مقاله isi | چاپ سریع مقاله علمی پژوهشی | مجلات آی اس سی | چاپ مقاله در نشریات داخلی | لیست مجلات isc |چاپ مقاله

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.