فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

چاپ مقاله اسکوپوس

چاپ مقاله اسکوپوس

دانشجویان و اساتید چاپ مقاله را با هدف های مختلف در نمایه های مختلفی به چاپ می رسانند. یکی از این نمایه های با اهمیت ، اسکوپوس و چاپ مقاله اسکوپوس می باشد.

اسکوپوس چیست؟

یکی از نمایه‌های استنادی معتبر میباشد که اطلاعات کتاب‌شناختی حدودا ۲۵ میلیون سند را در خود جمع‌آوری نموده است . اسکوپوس اطلاعات محصولات حدود ۵ هزار ناشر علمی را از سراسر جهان را دارد . و اطلاعات شانزده هزار و پانصد مجله علمی پژوهشی را در خود نمایه کرده‌است. اسکوپوس یکی از محصولات الزویر است که برای استفاده از اطلاعات آن به اشتراک و پرداخت هزینه نیاز است.

این نمایه تمام حیطه‌های علوم که شامل علوم زیستی، فیزیک و شیمی و علوم اجتماعی می‌شود را شامل میشود . در مقایسه‌ای که با وب آو ساینس انجام شد، اسکوپوس حدود ۲۰ درصد پوشش بیشتری از آن داشته‌است اما مقالات قبل از سال ۱۹۹۵ را ندارد بر خلاف وب آو ساینس که تا سال ۱۹۴۵ را شامل می‌شود و گوگل اسکالر نسبت به این پایگاه‌ها دقت کمتری دارد و اطلاعات مربوط به یادکرد در آن کمی معیوب است و دیر به دیر آپدیت میگردد.

مطالعه دیگری که در سال ۲۰۰۶ انجام شد حاکی از ان است که سرچ در اسکوپوس و کار با آن ساده تر است . در این پایگاه می‌توان در یادکردها به جلو و عقب رفت. یعنی مقاله به چه منابعی ارجاع داده یا چه مقالاتی به این مقاله ارجاع داده‌اند. همچنین از آنجا که این پایگاه بین رشته‌ای است می‌توان در این زنجیره یادکردها به مقالاتی که خارج از رشته محقق است نیز رجوع نمود.

امکانات بیشتر اسکوپوس :

همچنین اسکوپوس برای هر نویسنده، پروفایل هم ارائه می‌دهد که اطلاعات مهمی را در بر دارد مثل: affiliation (وابستگی به دانشگاه یا موسسات دیگر)، تعداد آثار چاپ شده و اطلاعات کتابشناسی آنها، مراجع و تعداد یادکردهایی که هریک از مقالات دریافت نموده است. شناسه اچ را برای نوسینده حساب می‌کند. کاربرانی که ثبت نام کرده‌اند می‌توانند در حساب کاربری خود این قابلیت را فعال کنند که اگر در پروفایل کاربری خاص تغییری ایجاد شد به آنها گزارش شود. باید توجه داشت که اسکپوس تنها انتشاراتی که به صورت متوالی و مجموعه می‌باشد را نمایه می‌کند. (مثل ژورنال‌ها، ژورنال‌های تجاری، سری کتاب‌ها و کنفرانس متربال‌هایی که issn دارند).

چاپ مقاله اسکوپوس

موسسه آموزشی پژوهشی داناپژوه با همکاری کارشناسان و متخصصان با تجربه در این امر اماده همکاری با شما در امور چاپ مقاله اسکوپوس و یا چاپ مقاله در نمایه های دیگر میباشد. برای ارتباط با ما کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

نام شما و نام خانوادگی

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره تماس

تلفن ثابت

رشته تحصیلی-گرایش

نوع مقاله درخواستی

روش آشنایی با سایت

توضیحات

ارسال فایل

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.