فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

چاپ مقاله در مجله های داخلی

چاپ مقاله در مجله های داخلی : مقاله های علمی پژوهشی داخلی  از نظر اعتبار علمی در ایران در حد مقالات JCR است و توسط یکی از دانشگاه های معتبر ایران چاپ می شود.

چاپ مقاله در مجله های داخلی

برای دانشجویان و اساتید جهت ارتقاء علمی و تحصیلات تکمیلی مهمترین رزومه محسوب می گردد.

چاپ مقاله در مجلات داخلی هرچند از نظر اعتبار بین المللی جایگاهی بعد از ISI   وScopus  و ISC دارند اما در کشور ما از جایگاه بسیار بالایی برخوردار می باشند، بطوری که مقالات علمی پژوهشی داخلی از نظر اعتبار علمی در ایران در حد مقالات JCR است و توسط یکی از دانشگاه های معتبر ایران چاپ می شوند.

مجلات داخلی به سه دسته تقسیم بندی می شوند عبارتند از:

  • مجلات علمی ترویجی
  • مجلات علمی پژوهشی
  • مجلات علمی تخصصی

مجلات علمی ترویجی

مقالاتی را که به ترویج یکی از رشته های علوم می پردازد سطح آگاهی خواننده را با مفاهیم جدید علمی در جهان پیرامونی بالا می برد و جز این هدف دیگری ندارد تابه چاپ برسد.

مخاطبان این مجله هابرای افراد دارای تحصیلات دانشگاهی،صنعتگران،مخترعین،مبتکرین وافراددارایتحصیلات غیرکلاسیک ارائه میدهند.

این مقالات به دو صورت تالیف و ترجمه است. در واقع مقاله علمی ترویجی خلاصه نمودن مباحث و ایده های دیگران است، بدون این که پژوهشگر چیز جدیدی به آن اضافه نماید.

مجلات علمی پژوهشی

مقاله هایی را که نوآوری داشته باشد و به جستجوی حقایق و کشف ناشناخته ها بپردازد را به چاپ می رساند و هدف اصلی مقاله ایجاد یک استدلال است.

این مقاله ها برخلاف مقالات علمی ترویجی در پی ایجاد و ترویج موضوع جدیدی هستند. مخاطبان این نشریات، استادان دانشگاه، دانشجویان مقاطع تحصیلات و پژوهشگران مؤسسات تحقیقاتی می باشند.

مجلات علمی تخصصی

توسط نهادها،سازمان ها و یا حتی دانشجویان منتشر می شوند و موضوعات تخصصی در یک زمینه را مطرح می نمایند و نویسندگان مختلف می توانند مطالب خود را برای این مجلات ارسال نمایند.

مجلاتی که دارای مجوز و تاییدیه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هستند مجلات “علمی-پژوهشی” و “علمی-ترویجی” می باشند.

چاپ مقاله در مجله های داخلی

لطفا جهت سفارش تماس گرفته”و یا فرم زیر را تکمیل نمایید:

نام شما و نام خانوادگی

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره تماس

تلفن ثابت

رشته تحصیلی-گرایش

نوع مقاله درخواستی

روش آشنایی با سایت

توضیحات

ارسال فایل

 چاپ مقاله isi | چاپ سریع مقاله علمی پژوهشی | مجلات آی اس سی | چاپ مقاله در نشریات داخلی | لیست مجلات isc | چاپ مقاله در نشریات داخلی | چاپ مقاله

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.