فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

چاپ مقاله در ژورنال های بین المللی و ISI -قسمت ۱

چاپ مقاله در ژورنال های بین المللی و ISI

(Journal) ژورنال

این عبارت در بیان آکادمیک ایران بیشتر بیانگر مجلات خارجی است! به طور کلی هر چه تعداد شماره های یک ژورنال کمتر باشد شانس پذیرش مقالات کمتر می شود و بر عکس. بنابراین تنها در صورتی مقاله خود را به سالنامه یا دو سالنامه ارسال کنید که یقین داشته باشید حرفی برای عرضه دارد.

(Submit) سابمیت

سابمیت ینی شما یک مقاله را به ژورنال مورد نظر ارسال نموده اید. این اصطلاح به معنای مقاله نویس بودن شما نیست.هرکسی میتواند یک مقاله را سابمیت کند.

(manuscript) منیو اسکریپت

منیو اسکریپت دست نویس همان مقاله شما است که هنوز در جایی مورد چاپ قرار نگرفته است. وقتی مقاله یا دست نویس شما مورد داوری قرار گرفت و چاپ شد می توان به آن paper یا article نام داد.

(manuscript NO) منیو اسکریپت نامبر

 شماره دست نویس ارسالی می باشد. وقتی شما مقاله خود را به ژورنال سابمیت می کنید کدی به مقاله شما اختصاص می یابد و شما جهت پیگری های بعدی قبل از هر چیز باید این کد یا شناسنامه مقاله را گزارش نمایید.

(Editor) ادیتور

 شخصی است که اداره مدیریت ژورنال را برعهده دارد. ادیتور مقالات شما را برای بررسی علمی به یک، دو، سه چهار نفر که پتانسیل بررسی مقاله شما را دارند (و اصطلاحا داور گفته میشود) ارسال میکند و از آنها میخواهد که نظرشان را درباره مقاله شما بگویند.

(With Editor) ویت ادیتور

به معنی دریافت مقاله شما توسط ادیتور است و ادیتور دارد به دنبال شخصی یا کسانی (همون یک، دو، سه نفر) میگردد که قبول کنند مقاله شما را داوری کنند.

(Under Review) آندر ریویوو

یعنی مقاله شما الان زیر دست داور ها میباشد

چاپ مقاله در ژورنال های بین المللی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.