فایبرسمنت فایبرسمنت برد تولید کننده فایبرسمنت فایبرسمنت ایرانی لیست قیمت فایبرسمنت قیمت فایبرسمنت سمنت بورد سمنت برد فروش فایبرسمنت فروش فایبرسمنت نمای فایبر سمنت سمنت برد طرح چوب

چاپ کتاب و نگارش آن

من به طور کلی چگونگی نوشتن کتاب را به صورت مرحله ای و با کمی توضیح به شما خواهم گفت:

۱- به آینده روشن کتاب خود بنگرید!
موردی که که اکثر نویسندگان غیر حرفه ای که قبل از شروع به نوشتن انجام می دهند منفی فکر کردن است در این مورد است. مثلاً هنوز شروع نکرده جلوی پای خودش سنگ می اندازد و خودش را از نوشتن منصرف می کند.

برای شروع نویسندگی در ابتدا علاقه و مثبت فکر کردن و به بعد برنامه ریزی لازم است. مطمئن باشید به نتیجه رضایت بخشی خواهید رسید.

۲- کتاب شما در چه زمینه است را مشخص کنید.
قبل از اینکه دست به قلم شوید زمینه ی کاری کتاب خود را معلوم کنید. جستجو و سئوال کنید که آیا کتابی که می خواهید بنویسید قبلاً چاپ نشده باشد یا اگر چاپ شده است بررسی کنید که نقاط ضعف کتاب آن چیست. سپس ضعف های آن کتاب را نوت برداری کنید بعد آن ها را تجزیه و تحلیل و حل نمایید.

۳- به هیچ عنوان و دلیلی برای نوشتن عجله نکنید.
عجله در نوشتن یعنی رد شدن از مطالب و نکات بسیار با ارزشی که ممکن شخص دیگر آن را به عنوان نقاط ضعف کتاب شما پیدا کند و به قل معروف رو دست شما بزند. سعی کنید نهات لذت را از نوشتن بدست آورید. سعی کنید برای نوشتن کتاب زمان قابل انعطاف را در نظر بگیرید. منظور از زمان قابل انعطاف این است که اگر مثلاً به خود می گویید ۳۰ روزه کتاب را تمام می کنم ولی اگر در این مدت سرما خوردید به خود سخت نگیرید که حتما باید تا این تاریخ یا روز تمام شود.

 

چاپ کتاب

و بعد نگارش کتاب باید وارد مراحل چاپ شد.

شما میتوانید این مراحل چاپ را به موسسات چاپ مقاله بسپارید!

راهبرد نیز کتاب ها و مقالات شمارا به صورت تضمینی به چاپ میرساند. برای سفارش چاپ کتاب و یا مشاوره چاپ کتاب فرم زیر را پر کنید.ما با شما تماس خواهیم گرفت!

نام شما و نام خانوادگی

آدرس پست الکترونیکی شما

شماره تماس

تلفن ثابت

رشته تحصیلی-گرایش

نوع مقاله درخواستی

روش آشنایی با سایت

توضیحات

ارسال فایل

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.